KÜPEŞTE

KORKULUK SİSTEMLERİ

 

Korkuluk Sistemleri

Günlük hayatımızda hemen hemen bütün mimari yapılarda; konutlarda, ofislerde, iş merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde, metro ve tren istasyonlarında, plazalarda cam korkuluk modelleriyle karşılaşabilmektedir. Merdiven ve balkonlarda düşmeyi önlemek, güvenlik sağlamak için yapılan korkuluklar, teknolojik üretimleriyle, yapıların şık ve modern görünümlerin en önemli destekleyicisidir.

  1. Tamamı Camlı Korkuluk Sistemleri:

    Bulunduğunuz mekana şıklık, zariflik ve de güven verebilen korkuluk modelleri, müşterinin istediği doğrultuda yükseklikleri ayarlanabilme imkanı sunup, rahatlıkla üretilip kullanılmaktadır. Cam malzemenin vermiş olduğu şeffaflık, mekanın bütün algılanması ile tasarıma katkı sağlamaktadır.

  2. Dikmeli Camlı Korkuluk Sistemleri:

    Yapılan tasarım doğrultusunda şeffaflık sağlayan ve mekanın bütünleşmesine yardımcı olarak kullanılan cam modüllerin aralarına, onların taşınmasını sağlayan dikmelerle tasarlanılan korkuluk sistemleridir. Müşteri isteği odağıyla çalışan firmamız, paslanmaz çelik yüzeyler müşterinin isteğine göre parlak veya mat olarak yapabilmektedir. Taban bağlantısı konusunda beton yüzeylere beton dübeli veya kimyasal dübel ile çelik ve ahşap yüzeylerde ise cıvata ve vida yardımıyla bilinçli bir işçilik hizmeti ile montajlama yapmaktadır.

Alüminyum Korkuluk Sistemleri

Günlük hayatımızda tasarım doğrultusunda mekanlarda; merdiven, fransız balkon kullanımı gibi ihtiyaca yönelik başvurulan korkuluk sistemleridir. Dikmeli ve şeritli modeller mevcuttur. Profesyonel ekibimizle beraber müşterinin isteği doğrultusunda paslanmaz yüzeylerimiz mat veya parlak olarak yapılmaktadır. Bağlantı noktalarında farklı çözümler geliştirerek farklı alternatifler sağlanabilmektedir.