HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Aktif Mimarlık 1996 yılında Y.Mimar Suhule Sezegen ve Mimar Murat Sezegen tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren 450.000 m 2’nin üzerinde bir alanın mimari, iç mekan tasarımı ve uygulamaları gerçekleştirilmiştir.

Aktif Mimarlık Arabölme, 1998 yılında Mustafa Sezegen’in şirket bünyesine katılmasıyla, alüminyum imalatımıza yenilikçi ve nitelikli bir bakış açısı getirmesiyle faaliyete geçmiştir.

Felsefemiz; bilgi, tecrübe ve teknolojiyi kullanıp mimari ve kültürel değerlerimize sahip çıkarak, kaliteden ödün vermeden “daha iyi nasıl yapabiliriz” düşüncesiyle, yüksek standartlarlarda, tüm detayları çözülmüş, her ölçekte ihtiyaca uygun, fonksiyonel, estetik ve özgün çalışmalar sunmaktır.


KADROMUZ

MURAT SEZEGEN

Kurucu Ortak

1970 yılında Malatya’da doğmuştur. 1992 yılında Mimar Sinan Üniversitesi’nde Mimarlık bölümünü bitirmiştir.1996 yılından beri Aktif Mimarlık kurucu ortaklarından biridir. Bu yıldan beri mimari tasarım ve uygulama faaliyetlerini sürdürmektedir.

SUHULE SEZEGEN

Kurucu Ortak

1970 yılında Gümüşhane’de doğmuştur. 1992 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık bölümünü ‘ikincilik’ derecesi ile bitirmiştir.1995 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Bina Bilgisi dalında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.1996 yılından beri Aktif Mimarlık kurucu ortaklarından biridir. Bu yıldan beri mimari tasarım ve uygulama faaliyetlerini sürdürmektedir.

MUSTAFA SEZEGEN

Kurucu Ortak

1967 yılında Malatya’da doğmuştur. 1998 yılında beri Aktif Mimarlık kurucu ortaklarından biridir. Alüminyum ve doğrama departmanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

DERYA ŞERBETÇİ

Halkla İlişkiler

1972 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2004 yılından beri Aktif Mimarlık bünyesinde muhasebe finansman departmanında çalışmalarını sürdürmektedir.

ÜMİT AKTAŞ

İnşaat Mühendisi

1990 yılında Samsun’da doğmuştur. 2012 yılında Aksaray Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. 2016 yılından beri Aktif Mimarlık bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

SONER KAHRAMAN

Alüminyum Doğrama

1978 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2004 yılından beri Aktif Mimarlık alüminyum doğrama departmanında çalışmalarını sürdürmektedir.

NURi TÜZER

Alüminyum Doğrama

1975 yılında Erzurum’da doğmuştur.1997 yılından beri Aktif Mimarlık alüminyum doğrama departmanında çalışmalarını sürdürmektedir.

MUSTAFA ALBAYRAK

Alüminyum Doğrama

1976 yılında Ordu’da doğmuştur.2004 yılından beri Aktif Mimarlık alüminyum doğrama departmanında çalışmalarını sürdürmektedir.

SIDDIK ÖZTÜRK

Alüminyum Doğrama

1982 yılında Bayburt’da doğmuştur.2013 yılından beri Aktif Mimarlık alüminyum doğrama departmanında çalışmalarını sürdürmektedir.

ÖMER FARUK KOCAKANAT

Alüminyum Doğrama

1975 yılında İstanbul’da doğmuştur.1998 yılından beri Aktif Mimarlık alüminyum doğrama departmanında çalışmalarını sürdürmektedir.