ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Kayra Metal

Uzman ve deneyimli kadrosu, yüksek teknoloji ekipmanları ile donatılmış 5.500 m² kapalı alana sahip tesisi ile AMANOS müşterilerine; mimari tasarım, proje yönetimi, imalat, lojistik, montaj ve bakım hizmetleri vermektedir.


Star Alümiyum Pazarlama

Star Alüminyum Paz.San.Ve Tic Ltd. Şti, 1990 yılından beri uzun soluklu, kaliteli hizmet anlayışıyla sektördeki diğer firmalar arasında ön plana çıkmayı başarmıştır. Günden güne pazar ağını genişleten firmamız Çağlayan, İkitelli ve Dudullu' daki mağazalarında müşterilerin ihtiyaçlarına geniş ürün yelpazesiyle cevap vermektedir.


ÇELİKLER ALÜMİNYUM

Çelikler Alüminyum 1970 yılından beri alüminyum ekstrüzyon (Alüminyum alaşımlı profiller ve buna bağlı yüzey işlemleri) profil üreticisidir. Türkiye’nin yanı sıra, uluslararası pazarlarda da Ortadoğu, Balkanlar ve Avrupa ülkelerine ihracat yapmaktadır. İhracatının %65’i Avrupa Ülkelerine olup, Sony, Siemens, Thyssen, Deceuninck, Panasonic v.b. markaların A sınıfı tedarikçisi durumundadır.


AREKS ALÜMİNYUM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Areks Alüminyum San. ve Tic. Ltd. Şti. 2010 yılında markalaşan Areks Alüminyum, yılların tecrübesi ile alüminyum küpeşte sektöründe sizlere hizmet sunmaktadır. Kısa sürede 3 kıtada 20 ülkeye ihracat yapan Areks Alüminyum, aynı zamanda iç piyasanın da önemli mihenk taşlarından birisi olmayı başarmıştır. Areks Alüminyum kendine özgü ürün yelpazesini kısa zamanda oluşturmuş ve sürekli güncellemektedir.


DORMA

1982 yılında dönemin alüminyum firmalarının projelerinde DORMA ürünlerini kullanmasıyla DORMA Türkiye pazarına girdi. 50’den fazla çalışanıyla,DORMA Türkiye merkez ofisi İstanbul’dadır. Ankara’da bir bölge satış ofisi, İzmir, Antalya ve Samsun’da bölge satış temsilcilikleri bulunmaktadır.


ASSA ABLOY

Hızlı büyüyen elektronik güvenlik segmentinde, ASSA ABLOY grubu geçiş kontrol sistemlerinde, tanımlama teknolojilerinde, giriş otomasyonunda ve otel güvenlik sistemlerinde dünyada ve Türkiye'de lider konumdadır. Grup global markalarından HID, Yale, Mul-T-Lock ve Abloy Türkiye pazarında oldukça rağbet gören ürünlerin arkasındaki ASSA ABLOY markalarıdır.